Řešte firemní procesy moderním způsobem!

Jádrem naší práce jsou moderní technologie a agilní procesy řízení. Díky tomu dokážeme rychle vyvíjet kvalitní produkty.

Analýza

stanovení cílů
identifikace rizik
tvorba zadání
přesný odhad ceny projekt

Vývoj

agilní procesy
nepřetržitá komunikace
nasazení do produkční prostředí
testovací server

Údržba

bezpečnostní aktualizace
zálohování
moderní cloudové řešení

Jaké procesy dokáže webová aplikace řešit?


✅ fakturace a účetnictví
✅ rezervační systémy
✅ mailing
✅ napojení na ERP
✅ výkaz práce
✅ informovat zákazníky (sms, emailu)
✅ zadávání úkolů
✅ napojení na platební brány
✅ tvorbu a automatizaci nabídek
✅ napojení na skladové hospodářství
✅ evidence přijatých požadavků od zákazníků
✅ automatické notifikace (sms, email atd.)

Service

Agilní procesy

Vývoj softwaru řešíme čistě agilním přístupem. V praxi to znamená, že během vývoje jsme v neustálém kontaktu s klientem, který dává zpětnou vazbu na průběh tvorby nového softwaru. Nový software vždy stavíme nejdříve ve verzi MVP a tu předkládáme cílové skupině. Z jejího feedbacku získáme potřebné informace pro ladění produktu. Tento postup má několik výhod jako například ušetření peněz a především správného zacílení. Zkrátka stavíme to, co opravdu cílová skupina potřebuje.
Nejsme korporát, proto jsou naše procesy rychlé a flexibilní. Klient nečeká na vyjádření deseti týmů, když se mu jedná o změnu barvy tlačítka.

Service

"Webová aplikace by vždy měla automatizovat nějaký proces nebo řešit specifický problém jehož řešením se stává. Jestliže neexistuje problém, neexistuje ani řešení."

Moderní technologie

Používáme moderní, rychlé a především bezpečné technologie. Stejně jako se vyvíjí běžně dostupné technologie všude kolem nás, vyvíjí se i informační technologie. A stejně jako u těch běžně dostupných, se s každou novou technologií zlepšuje produkt jako celek i ve světě IT. Proto se snažíme pracovat s moderními technologiemi, novými frameworky a tvořit tak kvalitní řešení, které bude svému účelu sloužit ještě mnoho let po jeho nasazení na produkci.

Service