Proč jsme zde?

Za řadu let a uskutečněných ICT projektů napříč nejrůznějšími odvětvími jsme byli svědky mnoha situací, kdy zákazníci nedostávají, co skutečně potřebují. Firmy nakupují a implementují řešení, která nejsou ta nejlepší možná, nereflektují skutečnou potřebu a někdy dokonce nejsou vůbec uvedena do provozu. Důvody, proč se tak často děje se různí, někdy jde o příliš horlivého obchodníka, někdy je potřeba utratit designovaný rozpočet, ale nejčastěji – bohužel – jde o situaci kdy zákazníkova potřeba není zcela pochopena a dané řešení zkrátka nepřiléhá tak dobře, jak by jiná alternativa mohla.

Taková situace je neefektivní, často stojí nervy, peníze nebo čas navíc a co je nejhorší, že se efekt promítá do výkonnosti společnosti samotné, tedy do jejího core businessu. V rámci Direct IT usilujeme o co nejširší expertizu a reálné zkušenosti, které jsou pro naše klienty k dispozici a umožňují realizaci těch nejlepších řešení.

Service

Direct IT přináší expertizu, nezávislé zkušenosti z praxe a asistenci pro úsporu času a peněz.

Expertiza

Team Direct IT a komunita profesionálů napříč IT odvětvími jsou k dispozici pro rychlou a jednorázovou expertní spolupráci i pro účast na Vašich dlouhodobých projektech z hlediska rozvoje, operativy, podpory a strategického řízení ICT zdrojů. Hlavní oblasti na které se orientujeme jsou:

  • Kybernetická Bezpečnost

  • IT Infrastruktura

  • Podnikové Aplikace

Service