Realizujeme kompletní proces tvorby nového softwaru na míru od počáteční analýzy projektu, přes vývoj až po jeho údržbu či další rozvoj. Zastáváme agilní způsob vývoje a řízení. To znamená, že po celý proces vývoje aktivně komunikujeme s klientem, který poskytuje zpětnou vazbu k postupu prací. To nám umožňuje flexibilně upravovat aplikaci a lépe směřovat ke správnému cíli. Po celou dobu vývoje má klient přístup na testovací server, kde vidí, jak vývoj softwaru postupuje.

Vždy se snažíme nejdříve tvořit MVP a další funkce až na základě zpětné vazby cílové skupiny a product ownera. Díky tomu se software zbytečně neprodraží a přesto přesně plní účel, pro který byl vytvořený.

Fáze tvorby softwaru


Analýza

tvorba zadání

stanovení cílů

identifikace rizik

přesný odhad ceny projekt


Vývoj

agilní procesy
nepřetržitá komunikace
nasazení do produkční prostředí
testovací server


Údržba

bezpečnostní aktualizace
zálohování
moderní cloudové řešení

Co je webová aplikace a k čemu ji využít?

Webová aplikace je software, který lehce spustíte ve webovém prohlížeči počítače, telefonu nebo tabletu. Je absolutně nezávislá na operačním systému uživatele. Oproti desktopovým aplikacím tak nemusíte nic instalovat ani aktualizovat. Na rozdíl od webových stránkám je aplikace mnohem komplexnější, umí pracovat s databází, řešit složité úkony, nechat přistupovat software třetích stran a mnoho dalšího.

Webová aplikace by vždy měla automatizovat nějaký proces ve firmě nebo řešit specifické problémy. Typicky se na nás obrací firmy s požadavkem, že jejich současné řešení (starý systém, MS Excel atd.) je již nedostatečné a brání jim v růstu.