Na každý problém někde čeká chytrá hlava

Někdy jsou potřeba jednotlivci jindy celé kompetenční týmy. My je máme a odřídíme pro Vás jejich práci. Jsme nový druh technologické, konzultační firmy, která kombinuje nejlepší z tradičního IT poradenství s výhodami flexibilní databáze technologických expertů.

Dostaňte z technologií maximum pro svůj byznys

 • Desktop

  Podnikové aplikace

  Potřebujete vylepšit své pracovní postupy a konfigurovat či nahradit informační systém? Máte nepořádek v licencích? Naši specialisté vám pomohou znovu ovládnout vaše aplikace.

 • CodeBlock

  Software development

  Navržené projekty pro vás umíme převést do praxe. Máme dedikované týmy na jednotlivé platformy a frameworky pro full-stack vývoj na Python, PHP, Java či Ruby, ale také pracujeme s low-code a no-code platformami jako je Microsoft Power Platform a další.

 • ShieldCheckered

  Kybernetická bezpečnost

  Nabízíme komplexní služby pro zabezpečení vašich dat a přístupů. Máme vendor-idependent přístup a každé řešení je šité na míru jedinečné situaci klienta.

Service

Proč Direct IT

Náš přístup dělá z každého IT problému otázku pár kliknutí nebo zvednutí telefonu. Díky široké bázi expertů a definovaným kompetenčním týmům pro vás začneme pracovat rychle, spolehlivě a efektivně.

2500+

ICT profesionálů

Máme k dispozici kvalitní síť expertů všech specializací a seniority, přípravených pustit se do práce.

500+

Technologií a služeb

Experti v naší síti svými znalostmi pokrývají všechny možné produkty a technologie.

1

týden

Tak dlouho trvá, než pro Vás připravíme vše potřebné a začneme pracovat.

Jak to funguje?

Hledáte odborníka, technologii nebo nezávislou analýzu? Ať už potřebujete okamžitou pomoc, mentorství, radu ohledně technologických řešení či komplexní test zabezpečení, můžeme vám nabídnout rychlou a efektivní pomoc s našimi experty přesně pro vaše potřeby.

ChatsCircle

Rychlý kontakt a analýza

Zaregistrujte se u nás a náš expert vás brzy kontaktuje pro analýzu vašich požadavků a definování potřebných služeb.

Toolbox

Výběr týmu, plán a realizace

Na základě analýzy vybereme vhodné odborníky a sestavíme akční plán s rozpočtem. Po dohodě začneme řídit jeho realizaci a zajistíme komunikaci mezi vámi a experty.

Handshake

Dlouhodobá podpora

Po dokončení projektu nabízíme dlouhodobou podporu, údržbu a další služby podle vašich potřeb. Direct IT je zde pro vás pro další podporu a rozvoj.

Náš techstack

Co říkají naši klienti

Pojďme probrat vaše IT

Nechte nám kontakt a Petr se vám ozve.

Petr Váchal

+420 775 466 513
info@directit.cz