Prověřte váš systém dříve, než to udělá skutečný hacker

Pro útočníky je každá společnost zajímavá – ať už jako zdroj peněz, citlivých dat nebo jako zázemí pro další útoky. My vám pomůžeme nebezpečným útokům předejít.

Co pro vás můžeme v oblasti bezpečnosti zajistit

 • ShieldSlash

  Penetrační testování

  Podrobíme vaši webovou či mobilní aplikaci či jakýkoliv jiný systém simulovanému útoku, jako by byl z dílny skutečného hackera. Najdeme slabiny a pomůžeme vám je odstranit.

 • Wall

  Externí manažer kybernetické bezpečnosti

  Chcete kontinuálně zvyšovat bezpečnost vašich systémů aniž byste dedikovali vlastní zdroje? Potřebujete připravit na NIS2? Služba externího manažera kybernetické bezpečnosti je cesta, jak připravit organizaci na výzy z oblasti ICT bezpečnosti, aniž by bylo nutné zaměstnávat full-time kolegy. Službu škálujeme a definujeme dle potřeb klienta.

 • GraduationCap

  Audit sítě & Školení

  V rámci služby auditu a monitoringu sítě provádíme identifikaci slabých míst a klasifikujeme bezpečnostní rizika. Aktuální hrozby, trendy, možné vektory útoku a zejména specifické prostředí každé jednotlivé organizace. Školení pak logicky navazuje na daná zjištění. Pro školení kombinujeme e-learning, multimediální platformy i fyzické on-site školení.

Jsme certifikovaní zkušení odborníci

Kybernetická bezpečnost se často spojuje s termíny jako analýza rizik, řízení zranitelností, audity ISO / IEC 27000 a dalšími. Je zde množství konceptů kybernetické bezpečnosti a diskuze, jak je správně aplikovat. My v Direct IT věříme, že je dobré prověřovat bezpečnost hlavně prakticky a aplikovat přesně taková opatření, která vyžaduje situace klienta.

Service

Další obsah, který vás může zajímat

CISO-as-a-Service

Kdy a jak uvažovat o službě externího manažera kybernetické bezpečnosti a co je hlavní odpovědnost této role.

Předběhněte hackery – jak zabezpečit firmu krok za krokem

Víte, jak zabezpečit vaši firmu, zabránit ztrátě dat, nebo jak předejít hackerskému útoku? Přečtěte si, jak můžete ochránit váš podnik krok za krokem.

NIS2 - Shrnutí

Základní informace a odkazy k předpisu NIS2

CyberSec Aktualita - ChatGPT & Bugcrowd

Zajímavá informace k platformě Bugcrowd a OpenAI a jeden aktuální ransomware attack

Období Vánoc je období hackerů

Několik nejběžnějších bodů kybernetické hygieny kolem elektronické komunikace. Jakkoliv řada těchto zásad se dnes může jevit triviální a samozřejmá n…

Referenční projekty Direct IT: Penetrační testování, Sociotechniky

Referenční projekty Direct IT: Kybernetická bezpečnost, Penetrační testování

Pojďme probrat vaše IT

Nechte nám kontakt a Petr se vám ozve.

Petr Váchal

+420 775 466 513
info@directit.cz