Jsme Direct IT

Jsme spolehlivý partner pro vaše IT. Hledáme ta nejlepší řešení a přístupy, aby jste z informačních technologií dostali maximum pro váš byznys a technologie sloužily vám, nikoliv naopak.

Flexibilita a přizpůsobení na míru

Pomůžeme vám zvolit takové IT řešení, ktreré bude přesně šitré na míru vaší situaci. Jsme tu, abychom zajistili nejvyšší flexibilitu a efektivitu vašeho projektu.

Jasná a rychlá komunikace

Rychlý přístup k našemu týmu, okamžité odpovědi na vaše otázky. Jsme tady pro vás, abychom zajistili jednoduchou a efektivní spolupráci.

Odpovědnost za výsledek

S námi můžete mít jistotu, že vaše projekty budou splněny s tou nejvyšší péčí a precizností. A protože si stoprocentně věříme, zaručíme se.

Core Team

Jan Hoidekr

Lead consultant Podnikové Systémy

Luboš Truhlář

Lead consultant Development

Petr Váchal

Lead consultant Cybersecurity

Jiří Gróf

Lead consultant RPA a Automatizace

Martin Drexler

Head of project management

Tomáš Chmiel

Lead consultant Service Management

Jan Homuta

Lead consultant SharePoint

Michal Páral

Lead consultant MS Power Platform

Proč právě my?

Jsme mladá, agilní společnost, která usiluje o maximální efektivitu, kompetence a know-how ve prospěch našich klientů. Pracujeme rychle, racionálně a s jediným cílem: úspěšná dlouhodobá spolupráce.

Našim klientům poskytujeme nejen řešení jako taková, ale především klíčové partnerství při dosahování stanovených cílů v čase. Máme zkušenosti s mnoha úspěšnými projekty z řady oblastí napříč sektory a organizacemi všech velikostí.

Service

Reference

Co říkají naši klienti