Direct IT

ICT trh přináší stále více výrobců, dodavatelů a integrátorů pro nejrůznější technologická řešení. Podnikové IT nabývá stále většího významu a konkurenceschopnost je závislá na efektivním využívání IT zdrojů. Na jedné straně jsou tak narůstající požadavky, počty informačních systémů a řešení a na druhé pak reálné možnosti, zkušenosti a situace v každé samostatné organizaci.

My věříme, že ve stále složitějším světě informačních technologií potřebují organizace vynikající orientaci, expertizu, sdílení zkušeností, alternativy a především nezávislý pohled na věc. Takový pohled, který slouží primárně jejich zájmu.

Platforma Direct IT je zde pro lepší orientaci a příležitost nacházet optimální zdroje a ta nejlepší rozhodnutí pro implementace a řízení informačních technologií. Direct IT nabízí ucelený soubor informací o konkrétních IT řešeních, dodavatelích a nezávislých IT profesionálech a konzultantech. Tuto informační bázi pak logicky doplňují vlastní nástroje, které vše zpřístupňují klientům, šetří práci, usnadňují rozhodování, napříč nejrůznějšími situacemi a projekty.

Pracujeme s bází 2500+ IT odborníků s kompetencemi pro 500+ technologií a produktů

Service

Lidé

Jan Hoidekr

Vedoucí Konzultant Podnikové Systémy

Luboš Truhlář

Vedoucí Konzultant Development

Petr Váchal

Vedoucí Konzultant Cybersecurity

Jiří Gróf

Vedoucí konzultant RPA a Automatizace

Martin Drexler

Projekty

Tomáš Chmiel

Vedoucí konzultant Service Management

Reference

Řešíte komplexní ICT projekt a potřebujete zajistit nezávislou expertizu a zkušenosti k tématu?

Team & Komunita

Team a celou komunitu Direct IT tvoří profesionálové z oblastí řízení IT, projektového managementu a obchodu. Společným cílem všech pracovat výhradně v zájmu klienta a jeho a nalézat ta nejlepší možná řešení a technologie v dané situaci. Většina členů teamu dříve pracovala pro partnery či samotné výrobce SW a HW technologií a všichni tak známe situace, kdy jsou zájmy dodavatele a zákazníka v přímém rozporu, ale z důvodu silného postavení dodavatele, neznalosti alternativ či dalších faktorů se nakonec klient ocitá ve znevýhodněné situaci.

Nejsme orientováni na vybrané portfolio značek a řešení, které bychom prosazovali, ale snažíme se vždy hodnotit všechny relevantní cesty a alternativy pro optimální řešení. Poskytujeme garanci našich doporučení, vždy nezávisle a výhradně s perspektivou zákazníka. Zákazníci by měli mít přístup k těm nejlepším alternativám a expertize a činit plně informovaná rozhodnutí.

Service

Poslání

Jsme zde, abychom prosazovali demokratizaci konzultačních služeb tak, že potřebná expertiza a zkušenost jsou dostupné pro zásadně širší spektrum podniků, než jen hrstku nadnárodních společností s neomezenými rozpočty. Vytváříme situace, kdy potřebná expertiza a zkušenost logicky navazuje a doplňuje interní kapacity vlastního podnikového IT.

Service

Potřebujete nezávislého experta, projektového manažera nebo lektora pro svůj projekt, ad-hoc spolupráci či názor?

Kontaktovat

Kam dál?

Zajímají Vás služby, které nabízíme a důvody proč si vybrat zrovna nás?